Дві медалі українців на старті Міжнародної матчевої зустрічі U20 у приміщенні

324
25 лютого у Мінську стартувала Міжнародна матчева зустріч U20 з легкої атлетики у приміщенні. Участь у ній беруть 12 країн: Білорусь, Азербайджан, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Польща, Туреччина й Україна.

У перший день українці виграли дві медалі. У командному заліку наша команда, як і турецька, набрали 75 очок. Проте за додатковими показниками поки що суперникам поступається і посідає четверту сходинку. Лідирують білоруси (89 очок), а італійці йдуть другими (83 очка).

Владислав Шепелєв з результатом 15,33 метри виграв срібло з потрійного стрибка. Переміг Рустам Маммадов з Азербайджана (15,83 м).

Марія Козлюк виграла бронзову медаль з бігу на 1500 метрів (4.37,18 хв). У змаганнях юніорів Олександр Гонський фінішував сьомим (4.05,72 хв).

Андрій Дибка став четвертим зі стрибків з жердиною. Він показав однаковий результат з бронзовим призером змагань білорусом Дмітрієм Марфушкіним (5,00 м), але поступився йому за спробами. Дибці ця висота підкорилася з другої спроби. Естонець Еерік Хаамер виграв золото (5,20 м), італієць Іван Де Ангеліс другий (5,10 м).

Анастасія Матузна перед заключним видом п’ятиборства замикала першу трійку, проте втриматися у числі медалісток українці не вдалося. З сумою 3678 очок вона четверта. По видам Матузна показала такі результати: 60 м з/б – 9,37 с, висота – 1,72 м, ядро – 10,44 м, довжина – 5,78 м, 800 м – 2.35,61 хв.

Маргарита Бабіцька стала п’ятою з потрійного стрибка (12,56 м). Перемогла італійка Вероніка Занон (13,08 с). П’ятою була і Тетяна Гамора зі стрибків з жердиною (3,80 м).

Микола Рущак став шостим зі спортивної ходьби на 5000 метрів (22.07,25 хв), а Катерина Токарчук фінішувала восьмою серед юніорок (25.59,55 хв). При цьому у змаганнях як юніорів, так і юніорок по одному спортсмену виступали поза конкурсом, а отже, українці принесли команді очки як за п’яте і сьоме місця відповідно.

До фіналів, які відбудуться 26 лютого, вийшли: Кирило Приходько з бігу на 60 метрів (6,95 с), Ірина Панаріна (9,04 с) і Максим Андрухів (8,29 с) з бігу на 60 метрів з бар’єрами, Марія Буряк (56,47 с) і Ярослав Голуб (49,39 с) з бігу на 400 метрів. Євгенії Коноваловій не вдалося вийти до фіналу з бігу на 60 метрів (7,75 с).

У перший день також почали боротьбу семиборці. Після чотирьох видів українець Володимир Андрощук посідає сьоме місце (2635 очок). По видам він показав такі результати: 60 м – 7,58 с, довжина – 6,30 м, ядро – 13,84 м, висота – 1,74 м.