Ярослава Магучіх завершила зимовий сезон перемогою у Норвегії

309
Ярослава Магучіх завершила переможну серію зимового сезону змаганнями Karsten Warholm International у Норвегії.

Взимку Магучіх виграла всі без винятку турніри, у яких брала участь. І змагання в Ульстенвіку не були винятком. Українка впевнено перемогла, подолавши 1,96 м. Юлія Чумаченко посіла четверте місце (1,80 м).

Владислав Мазур замкнув першу трійку зі стрибків у довжину (7,78 м). Переміг кубинець Хуан Мігель Ечеварія (8,08 м). Ярослав Ісаченков четвертий (7,68 м).

Сам Карстен Варгольм також брав участь у змаганнях і переміг з бігу на 400 метрів (45,97 с). Другим фінішував чех Павел Маслак (46,47 с).
Попередня статтяРозпочато акредитацію ЗМІ на чемпіонат ABAF зі спортивної ходьби
Наступна статтяСтадіон ЦСК ЗСУ: від споруди 1960-х років – до сучасного легкоатлетичного комплексу