Семінар для ТФЛА «Взаємодія зі ЗМІ та присутність в інтернет-просторі»

18
У середу, 15 квітня, Легка атлетика України розпочинає масштабну серію навчальних веб-семінарів для членів ФЛАУ. Вони будуть присвячені темам антидопінгу, підвищенню кваліфікації тренерів, суддів, атлетів, соцмережам, антикризовим заходам, роботі зі спонсорами, ЗМІ та менеджерами атлетів, обміну позитивним досвідом щодо побудови спортивних арен, тощо.
 
Першим у цій серії стане семінар для керівників територіальних федерацій легкої атлетики, а також тих співробітників ТФЛА, які працюють з сайтами та соцмережами ТФЛА «Взаємодія зі ЗМІ та присутність ТФЛА в інтернет-просторі», який відбудеться у середу, 15 квітня, о об 11:00. Прес-аташе ФЛАУ Олександр Даниленко, спираючись на власний 23-річний досвід роботи як у спортивних ЗМІ, так і в прес-службах, розкриє тему взаємодії спортивних організацій зі ЗМІ, як зробити її якомога ефективнішою для всіх сторін. Інша частина буде присвячена темі – як можна просто і ефективно працювати з сайтами та соцмережами, і навіщо вони взагалі потрібні ТФЛА. Семінар буде складатися як з теоретичної частини, так і з практичних кейсів.
 
Перед початком заходу керівникам ТФЛА будуть відправлені листи з посиланнями та кодами доступу до входу на сторінку відео-семінару. У зв’язку з цим звертаємося з проханням час від часу переглядати свою електронну пошту. За бажання можете направити актуальну адресу своєї електронної скриньки на адресу adanko2014@gmail.com .