Круглий стіл з антидопінгу «Виклики для спортсменів та їхнього допоміжного персоналу»

227
ФЛАУ продовжує серію освітніх семінарів для спортсменів, тренерів та інших фахівців нашого виду спорту. Черговим заходом «Академії Легкої атлетики України» став круглий стіл з антидопінгу в режимі веб-конференції «Виклики для спортсменів та їхнього допоміжного персоналу».
 
Участь в ньому взяли президент ФЛАУ Ігор Гоцул, віцепрезидент ФЛАУ та голова Комісії юридичних проваджень ФЛАУ Фідель Тимченко, головний тренер збірної України з легкої атлетики Вячеслав Тиртишник, лікар збірної України з легкої атлетики Анна Хабіна-Меринюк, заступник директора Національного Антидопінгового центру України Ярослав Кручек, а також спортсмени та тренери збірної України з легкої атлетики.
 
Напередодні заходу Комісія атлетів ФЛАУ звернулася до легкоатлетів з проханням надіслати свої запитання на тему антидопінгу, відповіді на які їх найбільше цікавлять. У підсумку було зібрано 16 питань, які були розкриті під час круглого столу паном Кручеком, а також іншими учасниками. Окрім цього було приділено увагу й іншим темам щодо антидопінгу. Найближчим часом на офіційному каналі ФЛАУ в Youtube та на сторінках Легкої атлетики України в соціальних мережах буде викладено повний запис круглого столу, а також окремо деякі найважливіші тези, які прозвучали під час заходу від його спікерів.
 
Окрім цього, будуть викладатися й записи всіх інших освітніх семінарів «Академії Легкої атлетики України», які регулярно проводитимуться для членів ФЛАУ. Зокрема, 21 та 23 квітня відбудуться друга та третя частина курсу «Створення та монетизація персонального бренду». Також найближчим часом заплановано провести ще один круглий стіл з антидопінгової тематики.
Попередня статтяВітаємо з Великоднем!
Наступна статтяРішення Виконавчого комітету ФЛАУ від 18 квітня