Рішення Виконавчого комітету ФЛАУ від 18 квітня

23
18 квітня в он-лайн режимі відбулося засідання Виконавчого комітету Легкої атлетики України.
 
Члени Виконкому розглянули питання щодо внесення змін до Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з олімпійських видів спорту у моментах, які стосуються легкоатлетичних метань та легкоатлетичних багатоборств. Ці зміни були розроблені з урахуванням тенденцій в легкій атлетиці і базуються на аналізі, зробленим тренерським штабом збірної України з легкої атлетики. Також вони мають сприяти розвитку дитячої легкої атлетики, оскільки наразі відсутні кваліфікаційні нормативи для юнаків у семиборстві у приміщенні, а також представників метань віком до 14 років та окремої позиції в метанні молота до 16 років.
 
Присутні подякували тренерському штабу збірної, зокрема головному тренеру з метань Максиму Островському та старшому тренеру з багатоборств Анастасії Ольховніковій за чудову роботу і з невеликими правками затвердили документи. Після внесення правок вони будуть опубліковані на офіційному сайті ФЛАУ, а також офіс ФЛАУ звернеться до Міністерства молоді та спорту України з проханням затвердити дані зміни.
 
Було розглянуте питання щодо розподілу по регіонах України легкоатлетичного інвентарю та обладнання, 100 найменувань якого за поданням ФЛАУ були закуплені профільним Міністерством. Розподіл було затверджено з невеликими правками, після внесення яких його буде опубліковано на офіційному сайті ФЛАУ для ознайомлення. Вже найближчим часом, як буде дозволяти можливість, інвентар та обладнання будуть відправлені в пункти призначення.
 
Члени Виконкому ФЛАУ розглянули звернення легкоатлеток Вікторії Ніколенко, Анастасії Черемісіної та Юлії Должкової щодо надання дозволу виступати за словацький клуб «Slavia STU Bratislava». Присутні погодили ці дозволи за умови, що не будуть проти територіальні ФЛА, членами яких є спортсменки.
 
Також на засіданні було попередньо затверджено список осіб та організацій, щодо відзначення їх за участь в організації чемпіонату АБАФ зі спортивної ходьби, що 14 березня 2020 року проходив в Івано-Франківську.
 
Наступне засідання Виконавчого комітету ФЛАУ відбудеться 16 травня.