Академія Легкої атлетики України: Юрій Шаповалов поговорив з атлетами про їхній персональний маркетинг

425
Навчання у рамках проекту «Академія Легкої атлетики України» триває. Одна з онлайн-зустрічей, на яку чекають багато спортсменів і не лише спортсменів, – з радником ФЛАУ з питань маркетингу Юрієм Шаповаловим. Власне, така планується на травень, проте, так би мовити, вступ до неї відбувся вже 28 квітня.

 
Оскільки через форс-мажорні обставини лектор курсу «Створення і монетизація персонального бренду» Дмитро Павлов не зміг провести свій семінар, а до його початку лишалося менше години, було вирішено не відміняти все, а познайомити учасників з презентацією Юрія Шаповалова «Персональний маркетинг спортсмена».
 
Юрій, який у минулому був професійним баскетболістом, потім тренером, а сьогодні є засновником і директором компанії Podium Sport Marketing Group та менеджером спортсменів світового топ-рівня, серед яких фехтувальниця Ольга Харлан, плавець Михайло Романчук і легкоатлет Євген Глива, не лише добре розуміє атлетів, а й говорить з ними однією мовою. Тож зустріч була змістовною і цікавою для обох сторін.
 
Наразі Юрій готується до наступної онлайн-зустрічі, на якій планується поговорити не лише про персональний маркетинг спортсменів, а і висвітлити маркетингові питання, які допоможуть в організації змагань оргкомітетам і територіальним федераціям легкої атлетики. Про точні час та дату її проведення ми повідомимо згодом.
 
Якщо ви маєте питання, які стосуються теми наступної онлайн-зустрічі з Юрієм Шаповаловим і хотіли б почути на них відповідь, можете надсилати їх на електронну адресу media@uaf.org.ua (Ольга Ніколаєнко, прес-аташе ФЛАУ) до 17:00, п’ятниці, 1 травня.
 
Нагадаємо, що участь у семінарах можуть брати лише члени ФЛАУ. Проте всі інші можуть прослухати їх уже після завершення на каналі ФЛАУ у YouTube. Як тільки відео онлайн-зустрічі з Юрієм Шаповаловим буде завантажене, ми додамо його також до цієї новини.
Фото зі сторінки Юрія Шаповалова у соціальних мережах
Попередня статтяПро повернення з закордонних зборів, поновлення тренувань та змагань
Наступна статтяЛегкоатлетичний інвентар та обладнання: що, куди і скільки розподілено