8 травня – онлайн-семінар «Перспективи кругового маху у штовханні ядра»

226
У п’ятницю, 8 травня, о 12:00 в рамках проєкту ФЛАУ «Академія Легкої атлетики України» відбудеться практичний онлайн-семінар «Перспективи кругового маху у штовханні ядра».
 
Складатиметься він з двох частин. Розпочнеться захід з онлайн-протистояння одних з провідних в країні штовхальників ядра – одесита Романа Кокошка та Олександра Романовського з Маріуполя. А після цього відбудеться майстер-клас та обговорення перспектив кругового маху у цій легкоатлетичній дисципліні. В обговоренні візьмуть участь такі видатні фахівці, як Заслужений тренер України Євген Валеріанович Карсак, тренер вищої категорії Республіки Білорусь Ігор Валерійович Воронцов та наставник багатьох провідних легкоатлетів (зокрема, рекордсмена Азії серед чоловіків у штовханні ядра, 21 м 13 см) Юрій Юхимович Ревенко.
 
Стати слухачами онлайн-семінару можуть лише члени ФЛАУ. Для отримання посилання на відеоконференцію необхідно звернутися до своїх територіальних ТФЛА, тренерського штабу збірної України з метань або Комісії атлетів ФЛАУ.
Попередня статтяВідбувся семінар ФЛАУ «Кухня організації змагань»
Наступна стаття7 травня відбудеться онлайн-семінар «Як запобігти комунікаційній кризі та що робити, якщо криза спіткала»