Дізнавайтеся про права та обов’язки легкоатлетів під час змагань!

336
Наступного тижня ФЛАУ продовжить заходи в рамках освітнього проєкту «Академія Легкої атлетики України». На вас очікують відразу три онлайн-семінари від керівника та фахівця Департаменту змагань ФЛАУ – Яни Бочарської та Вячеслава Нищеменка.
 
Вони будуть присвячені темі «Права та обов’язки легкоатлетів під час змагань». У понеділок, 18 травня, семінар буде присвячений змаганням з метань, у середу (20 травня) – зі стрибків, у п’ятницю (22 травня) – з бігу. Початок усіх трьох онлайн-семінарів – о 13:00.
 
Як спортсмен має поводити себе на спортивній арені, що робити у випадку помилкового на ваш погляд рішення судді, як правильно апелювати до суддів і коли це можна робити, а коли ні, а також багато інших нюансів, з якими так чи інакше за свою кар’єру стикається будь-який атлет.
 
Даний семінар буде корисний спортсменам, їхнім тренерам, суддям, які хочуть підвищити свій рівень знань, а також простим любителям легкої атлетики.
 
Стати слухачами онлайн-семінару можуть лише члени ФЛАУ. Для отримання посилання на відеоконференцію необхідно звернутися до своїх територіальних ТФЛА, тренерського штабу збірної України або Комісії атлетів ФЛАУ.
 
З відеозаписами семінарів «Академії Легкої атлетики України», які вже відбулися, можна ознайомитися за наступним посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLbLKqiOxcIe97yDqG4MpUBkiI4N7Yk1iV
Попередня статтяОфіційно: Руслан Дмитренко – бронзовий призер чемпіонату Європи-2014
Наступна статтяРішення Виконавчого комітету ФЛАУ від 16 травня