Юрій Шаповалов відповів на питання атлетів і ТФЛА у рамках семінару «Спортивний маркетинг: питання і відповіді»

262
Ідея провести семінар для атлетів, лектором на якому був би Юрій Шаповалов виникла ще минулого року, а втілити її у життя допомогли вже самі спортсмени, які зі свого боку теж виступили з такою ініціативою. Тож 14 травня у рамках проекту «Академія Легкої атлетики України» відбулася онлайн-зустріч «Спортивний маркетинг: питання і відповіді».

 
Семінар вирішили поділити на дві частини. Перша з них стосувалася атлетів, друга – організаторів змагань і територіальних федерацій (ТФЛА). Щоб зробити його максимально корисним і цікавим, лектор відповідав на ті запитання, які надіслали самі ж спортсмени і керівники ТФЛА. Учасники також могли ставити питання безпосередньо під час семінару.
 
Під час зустрічі розглянули питання про те, як спортсменам стати привабливим для спонсорів і ЗМІ та не відштовхнути їх від себе, яка команда повинна працювати з атлетом для його просування у соціальних мережах, як зробити свої інтерв’ю цікавішими, говорили про діяльність ФЛАУ зі спонсорами та про те, як залучити глядачів на змагання, як малим ресурсом досягти бодай деяких успіхів у маркетингових кроках і тим самим привернути увагу партнерів до тих чи інших змагань, тощо.
 
До семінару приєдналася також відома журналіст і коментатор Людмила Якушева, яка упродовж багатьох років, зокрема, працює у команді новинарів на чемпіонатах світу та інших топ-змаганнях з календаря Всесвітньої легкої атлетики. Вона зі свого боку відповіла на ті питання, які стосувалися безпосередньо спілкування з представниками медіа.
 
Незабаром запис семінару «Спортивний маркетинг: питання і відповіді» з’явиться на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube.
 
А проект «Академія Легкої атлетики України» триває. Вже наступного тижня відбудеться серія семінарів на тему «Права та обов’язки легкоатлетів під час змагань». Як показує практика, не всі знають їх досконало. До того ж правила змінюються і освіжити або поновити свої знання буде корисно всім – атлетам, які лише починають свій шлях у спорті, тим, які досягли успіхів і неодноразово брали участь у змаганнях топ-рівня, а також їхнім тренерам. Допоможуть їм у цьому лектори Яна Бочарська і В’ячеслав Нищеменко.
Попередня статтяПравильні тренування у видах витривалості з точки зору науки
Наступна статтяОфіційно: Руслан Дмитренко – бронзовий призер чемпіонату Європи-2014