Відбувся семінар на тему «Права та обов’язки атлетів під час змагань з метань»

287
Яна Бочарська і В’ячеслав Нищеменко провели перший семінар з серії «Права та обов’язки атлетів під час змагань». У ньому мова йшла про види метань.

 
Необхідність у такому семінарі виникла через те, що, як показала практика, на жаль, не всі спортсмени і тренери знають не лише правила змагань, а і свої права та обов’язки під час них. Щоб це виправити, спортсменам, тренерам і всім зацікавленим учасникам провели своєрідний лікбез.
 
Під час онлайн-семінару лектори пояснили права та обов’язки спортсменів, починаючи від моменту приїзду на змагання і завершуючи безпосередньо правилами змагань та поведінки безпосередньо у секторі.
 
Зокрема, В’ячеслав Нищеменко розповів про те, за якими правилами відбувається розминка перед змаганнями і хто на ній повинен бути присутній; як відбувається заявка інвентаря і його сертифікація; як подаються заявки для участі спортсменів у змаганнях, як відбувається їхній допуск до них та за що атлети можуть бути відсторонені; які є вимоги до одягу, взуття і номерів; за що спортсмен може бути дискваліфікований. Також мова йшла про різні види допомоги, які з них дозволені, які заборонені. Під час семінару розповіли і про процедуру подачі протестів і апеляцій.
 
Після цього В’ячеслав Нищеменко досить детально і водночас лаконічно познайомив учасників безпосередньо з правилами проведення змагань. Говорили про кількість спроб і час, який дається на їхнє виконання. Про те, які відмітки і де можна ставити у секторі; як розподіляються місця за умови рівності результатів у спробах; які вимоги є до снарядів і до вимірювання результатів; що вважається заступом, тощо.
 
Такі ж онлайн-зустрічі відбудуться і для представників видів стрибків (20 травня) і бігу (22 травня).
Попередня статтяРішення Виконавчого комітету ФЛАУ від 16 травня
Наступна статтяОсобливості підготовки легкоатлетів з бігу на витривалість в сучасних умовах