Тренерам з легкої атлетики призначені стипендії Кабінету Міністрів України

310
3-го червня Уряд своїм розпорядженням «Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх» відзначив досягнення видатних тренерів, які своєю діяльністю вплинули на високі спортивні здобутки вихованців, що призвело до формування позитивного іміджу України та зростання її авторитету у світовій спільноті, а також стимулу для творчої праці тренерів.
 
Стипендії призначені на 1 рік, і становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (1 прожитковий мінімум для працездатних осіб складає: з 1 січня 2020 року – 2102 гривні, з 1 липня – 2197 гривень, з 1 грудня – 2270 гривень).
 
За поданням ФЛАУ, з загалом призначених 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх в Токіо, 13 отримуватимуть тренери з легкої атлетики:
 
БОЙКО Анатолій Григорович — тренер Саладухи Ольги, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
БОНДАРЕНКО Віктор Васильович — тренер Бондаренка Богдана, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ЗУЄВ Геннадій Володимирович — тренер Проценка Андрія, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
КОХАН Сергій Валентинович — тренер Кохана Михайла, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
КРАВЧЕНКО Володимир Іванович — тренер Рижикової Анни, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
КРУШИНСЬКИЙ Вадим Вікторович — тренер Бех-Романчук Марини, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ЛЯХОВА Тетяна Миколаївна — тренер Ляхової Ольги, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ПОПЕЛЯЄВ Андрій Володимирович — тренер Кроль Наталії, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ПУСТОВОЙТ Ірина Григорівна — тренер Левченко Юлії, яка входить до складу кандидатів елітної групи та Геращенко Ірини, яка входить до числа кандидатів провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
СТЕПАНОВА Тетяна Володимирівна — тренер Магучіх Ярослави, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ФЕДОРЕЦЬ Володимир Андрійович — тренер Мельник Тетяни, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ШЕВЧЕНКО Олександр Миколайович — тренер Закальницького Мар’яна, який входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXІI Олімпіади у м. Токіо (Японія)
 
ЯЛОВИК Володимир Трохимович — тренер Собчук Олени, яка входить до складу кандидатів елітної групи, та Банзерука Івана, який входить до складу провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх ХХХІІ літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)
Попередня статтяГолосування членів ФЛАУ щодо скликання позачергової Конференції ФЛАУ
Наступна статтяПоложення про авторизацію осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття