Оновлені Критерії та умови відбору до складу збірних України для участі в офіційних міжнародних змаганнях 2020 року

189

У зв’язку з суттєвими змінами в національному та міжнародному календарях офіційних змагань, Рада Легкої атлетики України затвердила нову редакцію Критеріїв та умов відбору до складу національних збірних команд України для участі в офіційних міжнародних змаганнях 2020 року з легкої атлетики.

 

Ознайомитися з ними можна за ЦИМ посиланням. Постійне місцезнаходження документу на офіційному сайті ФЛАУ: пункт меню «Змагання» – підпункт меню «Документи» – розділ «Критерії відбору та кваліфікаційні нормативи».

 

Звертаємо вашу увагу, що за умови недостатнього обсягу коштів державного бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів з легкої атлетики на поточний рік, ФЛАУ залишає за собою право скоротити кількісний склад учасників офіційної делегації національної збірної команди України з легкої атлетики, які фінансуються за кошти державного бюджету. При цьому для спортсменів, які виконали умови та нормативи допуску до офіційних міжнародних змагань, зберігається право взяти участь у змаганнях за інші кошти.