Цієї п’ятниці говоритимемо про раціональне харчування!

371
Найближчої п’ятниці, 24 липня о 14:00 в рамках освітнього проєкту ФЛАУ «Академія Легкої атлетики України» відбудеться черговий захід – семінар Христини Шавель «Раціональне харчування – шлях до підтримання власного здоров’я та досягнення високих спортивних вершин».
 
Христина Шавель – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури, авторка понад 80 наукових праць, підручників, посібників, низка яких присвячена, зокрема, і питанням раціонального харчування спортсменів.
 
Під час семінару планується висвітлити наступні теми:
  1. Поняття про раціональне харчування;
  2. Гігієнічні вимоги до їжі;
  3. Засвоюваність їжі та режим харчування;
  4. Головні компоненти їжі, їх загальна характеристика (білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні елементи, вода);
  5. Шкідлива їжа у житті сучасної людини;
  6. Загальні принципи харчування спортсменів.
 
Даний семінар буде цікавий як професійним спортсменам, так і спортсменам-любителям, тренерам, а також іншим фахівцям та шанувальникам легкої атлетики.
 
Взяти участь в семінарі можуть всі охочі члени ФЛАУ. Посилання для доступу можна отримати у головних тренерів збірної України за своїми видами, у своїх територіальних ФЛА та в Комісії атлетів ФЛАУ. Свої запитання до учасників круглого столу ви можете надсилати на електронну пошту petrov.toha@gmail.com
Попередня статтяАнонсовано розклад змагань з легкої атлетики на перенесених Олімпійських іграх-2020
Наступна стаття21 липня відбудеться чергова нарада керівників ФЛАУ та територіальних ФЛА