Найсильніші бар’єристки країни зустрінуться у Києві

14
Тим, хто по-справжньому хоче змагатися, навіть відсутність у календарі чи перенесення тих чи інших турнірів не стане на заваді. І доказ цьому ви побачите вже цієї неділі, 9 серпня.

 
Саме у цей день на стадіоні «Піонер» у Києві стартує легкоатлетична серія Ukrainian Athletic Combats, а головною подією вечора стане забіг на 400 метрів з бар’єрами серед жінок.
 
Саме у цей день дівчата мали змагатися у Луцьку у рамках командного чемпіонату України. Проте пандемія COVID-19 і карантинні заходи у країні продовжують вносити зміни. Чемпіонат перенесли, як і Олімпійські ігри, які мали відбутися у серпні. Проте спортсменки вирішили не відкладати початок сезону і зустрітися на доріжці там, де це можливо.
 
Тож у неділю на всіх нас чекає запекла боротьба срібної медалістки чемпіонату Європи та багаторазової фіналістки чемпіонатів світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами, бронзової медалістки Олімпійських ігор у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів Анни Рижикової, фіналістки чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Вікторії Ткачук, переможниці Всесвітньої Універсіади у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів і півфіналістки чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами Марії Миколенко, а також учасниць юнацьких і юніорських чемпіонатів світу і Європи Тетяни Безшийко, Марії Буряк та Інни Ковтун.
 
Головний забіг вечора транслюватиметься наживо на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube. Тож ті, хто не матиме можливості завітати на стадіон, все ж матимуть змогу подивитися змагання.
 
9 серпня, о 18:30, також відбудуться змагання з бігу на 100 метрів серед чоловіків. Цей забіг транслюватиметься у записі. На старт вийдуть Сергій Смелик, Володимир Супрун, Олександр Соколов, Владислав Чепурний, Василь Макух і Дмитро Вітковський.
 
Запрошуємо всіх 9 серпня, о 18:00, на стадіон «Піонер» за адресою м. Київ, вул. Туполева, 22д.