Gyulai István Memorial: особистий рекорд і три призових місця України (ВІДЕО)

235
П’ятеро українських легкоатлетів і легкоатлеток почали міжнародний сезон змаганнями Gyulai István Memorial у Се́кешфегерварі, а троє з них ввійшли до призових трійок у своїх дисциплінах.

 
Змагання в Угорщині входять до серії World Athletics Continental Tour Gold. Саме на них вперше цього сезону на міжнародному рівні стартувала Марина Бех-Романчук. На жаль, стрибки у довжину серед жінок, як і ще кілька дисциплін, відбувалися під дощем і за сильного вітру. Проте у п’ятій спробі українка зуміла стрибнути на 6,76 метрів, що було лише на один сантиметр менше, ніж у білоруски Настасьї Мирончик-Іванової. З цим результатом Марина Бех-Романчук посіла друге місце.
 
Другою стала й Анна Рижикова з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Українка з перших метрів дистанції трималася серед лідерів, а швидшою на фініші була лише Фемке Боль з Нідерландів (54,67 с). Час Рижикової – 55,86 с.
 
Михайло Кохан почав сезон з особистого рекорду з метання молота і третього місця. У заключній, шостій спробі він відправив молот на позначку 77,78 метрів. Переміг поляк Войцех Новіцкі (78,07 м), а угорець Бенсе Халас був другим (78,00 м).
 
Ірина Климець була четвертою з метання молота (68,75 м). Вікторія Ткачук, рідною для якої є дистанція 400 метрів з бар’єрами, бігла 200 метрів і фінішувала на них сьомою (23,97 с).