Основні рішення щодо проведення і скасування подій з календаря ABAF

14
Після засідання Виконавчого комітету Асоціація Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) опублікувала на сторінці у Facebook основні рішення, які були ухвалені.

 
Одне з рішень, а саме щодо проведення Гала Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, стосувалося України. Нагадаємо, що її мав приймати Київ. Проте цього року урочисту церемонію було скасовано.
 
«У 2020 році Гала ABAF не відбудеться, проте право на її проведення наступного року, якщо ФЛАУ висуне таке побажання, залишається за нами», – зазначив президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул.
 
Решта рішень Виконкому ABAF:
чемпіонат ABAF відбудеться у місті Клуж-Напока (Румунія, 19-20 вересня). Всі дисципліни, включаючи біг на довгі і середні дистанції, відбуватимуться у відповідності до вимог місцевих організацій з охорони здоров’я. Також було ухвалене рішення щодо того, що найкращий легкоатлет і найкраща легкоатлетка (найкращі результати за таблицею очок) отримають по 3000 Євро. Цього року (лише 2020-го!) для участі у чемпіонаті не буде кваліфікаційних нормативів;
 
чемпіонат ABAF U20 відбудеться у Стамбулі (Туреччина, 12-13 вересня). Цього року (лише 2020-го!) для участі у чемпіонаті не буде кваліфікаційних нормативів;
 
біг на 10 км по шосе у Брко (Боснія і Герцеговина) було скасовано. Дати були зміщені і організатори Vidovdan Race вирішили провести захід 6 вересня. Проте оскільки це між чемпіонатами ABAFз півмарафону і марафону Асоціація не затвердила ці дати.
 
Крім того, як повідомлялося раніше, у календарі ABAF на 2020 рік залишаються чемпіонат ABAF з півмарафону (23 серпня, Загреб, Хорватія), чемпіонат ABAF з марафону (13 вересня, Болгарія), чемпіонат ABAFз гірського бігу (вгору-вниз) (24 жовтня, Румунія) і чемпіонат ABAF з кросу (14 листопада, Сербія).