Виконком вніс зміни в календар осінніх змагань ФЛАУ

232
Виконавчий комітет ФЛАУ 28 та 29 серпня в режимі електронного опитування, а також на своєму засіданні в Луцьку вніс наступні зміни до календаря змагань ФЛАУ:
 
– Чемпіонат України з марафону, який мав відбутися 4 жовтня в Білій Церкві – скасовано. Причиною стало отримання листа від Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Київської області про скасування Білоцерківського марафону через посилення заходів та нестабільну епідеміологічну ситуацію на території міста. Департаментом змагань ФЛАУ було проведено роботу з ФЛА Харківської області про можливість проведення чемпіонату України з марафону в м. Харків, але ФЛА Харківської області повідомила про неможливість проведення зазначеного заходу.
 
– Чемпіонат України серед юнаків 2005-2006 рр.н., який мав відбутися 13-14 вересня в Івано-Франківську, перенесено на 15-16 жовтня (Івано-Франківськ), оскільки на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося, 27 серпня, затверджено рішення про встановлення нових рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, і з 31 серпня на наступні 14 днів м. Івано-Франківськ віднесено до червоної зони.
 
– Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 та 50 км серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР, XXIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок “Вечірній Івано-Франківськ», замість двох днів (17-18 жовтня) відбудуться в Івано-Франківську в один день – 18 жовтня.
 
– Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків, Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків, які мали відбутися 10-11 жовтня в Лазурному (Херсонська обл.), перенесено на 3-4 жовтня (Лазурне).
Попередня статтяЮнацький рекорд України та команда перемога від сумчан в Луцьку
Наступна статтяПомерла Ольга Шурепова…