Рівненські перемовини щодо інфраструктури

292
Президент Легкої атлетики України на запрошення колег з ФЛА Рівненської області відвідав Рівне, де у нього відбулася низка зустрічей.
 
Спілкування з активом місцевої Федерації тривало декілька годин і охопило багато питань з життя ТФЛА. Керманич ФЛАУ розповів, що було зроблено за останній час, що планується зробити. Рівненські фахівці ж давали свої поради, побажання, які в майбутньому будуть враховані в подальшій діяльності Легкої атлетики України.
 
Також було продовжено роботу щодо реконструкції спортивних об’єктів та розвитку в цілому легкої атлетики в регіоні. З цією метою Ігор Гоцул зустрівся з головою облдержадміністрації Віталієм Ковалем та його заступником. Окрім вище зазначених питань окремо обговорили реконструкцію рівненського стадіону «Авангард». Вона наразі триває, і арена, згідно з проєктом, претендуватиме на другу категорію ІААФ. Це значить, що «Авангард» може стати одним з основних українських легкоатлетичних стадіонів. У нього зручне місце розташування, в центральній частині міста, і він має достатньо велику територію, яка дозволяє планувати розміщення на ній розминочної арени, метальних полів тощо. Проєкт цей достатньо масштабний та коштовний, і сьогодні його в основному тягне на собі місто. Під час зустрічі було обговорено що і як можна зробити, аби якомога швидше завершити реконструкцію і після неї наповнити життя стадіону реальним змістом.
 
 
Також у Ігоря Гоцула разом з рівненськими колегами відбулася зустріч з кандидатами в мери Рівного, під час якої також були підняті питання розвитку легкої атлетики в місті, завершення реконструкції «Авангарду» та ще низки важливих для Рівного невеликих стадіонів. Таким чином до потенційних очільників міста було донесено важливу для легкоатлетичної спільноти інформацію, яка може бути використана в їхній майбутній діяльності на посаді міського голови.
Попередня стаття«Луцька десятка»-2020: особисті рекорди й оптимістичний сценарій
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд: перемога Левченко і призова трійка Бех-Романчук