Легка атлетика України долучилася до святкування Дня фізичної культури та спорту

310
12 вересня у Києві святкували День фізичної культури та спорту України. Урочистості відбувалися на НСК «Олімпійський» під егідою Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центра «Спорт для всіх».

 
«Я дуже щасливий. Адже сьогодні я очолюю дуже відповідальну посаду – опікуюсь перспективною та спортивною спільнотою. Спостерігаючи за вашою плідною працею, жагою до перемоги, завзятістю – ми відчуваємо гордість і пишаємося кожним українцем. Це мотивує та зароджує нові ідеї, які ми обов’язково реалізуємо задля вашого світлого майбутнього, – написав на своїй сторінці у Facebookміністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. – Ми з командою Мінмолодьспорту висловлюємо подяку кожному з вас, хто причетний до розвитку та популяризації спорту в Україні: спортсменам, тренерам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту, федераціям, фізкультурно-спортивним товариствам, вчителям, викладачам, спортивним лікарям, представникам паралімпійського та дефлімпійського рухів.
 
Розвивайтесь й надалі, допомагайте нам у реалізації спільної мети, перемагайте, загартовуйте тіло і дух, будьте впевненими у собі та крокуйте до вершин свого успіху! Ніколи не здавайтесь та пам’ятайте, що ми завжди готові протягнути руку допомоги. Ми – одна, велика, спортивна сім’я!»
 
Участь у заході брали видатні атлети, переможці і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. Федерації мали змогу облаштувати локації познайомити всіх гостей свята зі своїми видами спорту.
 
Традиційно під час спортивних свят увагою користувалася і локація ФЛАУ. Дітлахи під наглядом досвідчених тренерів могли спробувати свої сили у рамках програми «Дитяча легка атлетика». А прикладом цього разу їх надихали бронзова призерка Олімпійських ігор, спринтерка Христина Стуй, чемпіон Європи серед юніорів з потрійного стрибка Артем Коноваленко та майстер спорту зі штовхання ядра Віктор Климук. Участь у святі спорту взяли також олімпійська чемпіонка з семиборства Наталія Добринська і бронзова медалістка Олімпійський ігор з потрійного стрибка Ольга Саладуха.
Попередня статтяМиколаїв: реконструкція стадіонів, інвентар та розвиток ТФЛА
Наступна статтяСтипендії, державні нагороди та почесні звання до Дня фізичної культури і спорту