На медалях WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online розмістять станції Київського метрополітену

289
Медалі 11-го Київського марафону WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 Online (31 жовтня-1 листопада) будуть присвячені шістдесятій річниці Київського метрополітену.

 
У 2020 році компанія Run Ukraine об’єднала дизайн медалей п’яти заходів Ukrainian Majors Running League в єдину концепцію, суть якої — розкрити унікальність і цінність кожного міста старту через його історію, визначну пам’ятку чи ювілейну подію, адже майбутнє неможливе без минулого.
 
Окрім історичної складової, медаль у 2020 році має співвідноситися з містом старту, асоціюватися з його головними символами, оскільки у форматі онлайн учасник може долати дистанцію де завгодно, і саме медаль, як головний символ події, повинна допомогти відчути місто, за яке біжить учасник.
 
60 років тому, 6 листопада 1960 року, у Києві було запущено першу червону лінію метро п’яти станцій: «Дніпро», «Арсенальна», «Хрещатик», «Університет»і «Вокзальна». З роками київське метро з п’ятистанцій розбудувалося до 52 і стало одним з головних символів української столиці.
 
«Життя – це рух, і бігуни добре про це знають. І, мабуть, ніщо так не асоціюється з постійним рухом, як метро. Нескінченні тунелі, потяги, які мчать уперед і розрізають темряву світлом своїх ліхтарів… У цьому є своя романтика,– вважає директорказ маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко. – Коли ти біжиш, ти відчуваєш себе сильним і нестримним. Мов той вагон метро, що розтинає темряву тунелів. Саме тому медалі 11-го WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 Online  прикрасять станції київської підземки».
 
На медалях дистанції Jaffa Mini Marathon 4,2 км зображено ескалатор, який уже 60 років поспіль опускає пасажирів до потягів і піднімає на поверхню.Медаль, яку здобудуть учасники забігу на 10 км, прикрасив хол однієї з найкрасивіших станцій Київського метрополітену – «Золотих Воріт». На медалях дистанції 21 км зображено міст Метро, який цьогоріч також відзначає свій ювілей – йому виповнюється 55 років.
 
А учасники найдовшої дистанції, 42 км, на фініші зможуть вдягтимедаль, на якізображенийтемний тунель метро. Якщо піднести цю медаль до сонця, то світло потяга розвіє темряву – і потяг виїде з тунелю.
 
Завдяки незвичному формату онлайн усі учасники марафону зможуть взяти участь у заході та здобути медалі, не порушуючи умов карантину: кожен бігтиме обрану дистанцію у зручний для себе час та за будь-яким маршрутом.
 
Для участі в Київському марафоні 31 жовтня-1 листопада необов’язково приїжджати до Києва. На заваді не стануть навіть закриті кордони: вже зареєструвалися учасники з 37 країн світу і реєстрація досі триває.
 
Долучитися до забігу і здобути медаль може кожен охочий, незалежно від рівня своєї спортивної підготовки. Усе,що потрібно,– пройти реєстрацію на сайті марафону, а в день заходу вийти на пробіжку, увімкнувши на телефоні будь-який біговий додаток. Усі бігуни, які подолають дистанцію, здобудуть медалі, які приїдуть до них поштою.
 
Обрати комфортну для себе дистанцію та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу https://kyivmarathon.org/
За матеріалами runukraine.org
Попередня статтяНа честь Ольги Саладухи відкрили зірку
Наступна статтяЧемпіонат України з кросу скасовано