На честь Ольги Саладухи відкрили зірку

226
Відтепер у бронзової призерки Олімпійських ігор з потрійного стрибка, чемпіонки світу і триразової чемпіонки Європи є власна зірка. Її 22 жовтня відкрили на Площі зірок у Києві.

 
«Мабуть, не помилюся, сказавши, що для кожного спортсмена найголовнішим є визнання. А зірка саме таким і є. І за кожною зіркою, кожною медаллю стоїть багато людей. Це моя родина, тренери, лікарі, масажисти – всі ті, хто допомагав мені працювати упродовж стількох років.
 
Я 28 років присвятила спорту, і очі наповнюються сльозами радості через те, що все це було не даремно. Хочу подякувати організаторам цього заходу і всім причетним за те, що вони підтримують цю ідею, за те, що ми можемо надихати і розвивати нашу молодь. З власного досвіду хочу сказати, що потрібно вірити у свої сили. Якщо ви дійсно чогось хочете, це обов’язково здійсниться», – сказала Ольга Саладуха під час відкриття.
 
Привітати Ольгу Саладуху з відкриттям зірки прийшли президент ФЛАУ Равіль Сафіуллін, генеральний секретар ФЛАУ Іоланта Хропач, колеги Ольги по збірній у різні роки – Наталія Добринська, Анна й Олексій Касьянови, Анна Плотіцина й Олександр Паламарчук, Наталія Пигида, Іван Лосєв й Інна Кашина, Наталія і Денис Тобіаси та багато інших.
 
Відтепер на Площі зірок є п’ять на честь легкоатлетів. Крім Саладухи біля ТРЦ «Гулівер» у Києві також є зірки Сергія Бубки, Валерія Борзова, Наталії Добринської і Юлії Левченко.