Дніпровський півмарафон: понад 2000 бігунів з 22 країн світу в онлайн-форматі

423
Понад 2000 бігунів з 22 країн світу і чотирьох континентів 21-22 листопада взяли участь у ювілейному Дніпровському півмарафоні 5th Interpipe Dnipro Half Marathon Online.
Через карантинні обмеження зібрати всіх учасників в одному місці не вдалося, зате кожен біг там, де йому зручно, фіксуючи подолану дистанцію за допомогою телефонів та GPS-трекерів. Крім півмарафонської дистанції до програми змагань увійшли забіги на 10 км та 4,2 км.
“Ми біжимо на відстані, але ми об’єднані спільними цінностями, спогадами, тим важливим, що нас наповнює», – вважає генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
До змагань уже традиційно приєдналися відомі артисти, блогери та лідери думок. Серед них відомий у світі легкої атлетики телеведучий Слава Варда.
Участь у пробігу взяла також команда бігового клубу “Рука об руку”, де займаються діти з діагнозом ДЦП зі своїми сім’ями. А понад 300 ветеранів АТО/ООС вийшли на старт «Ветеранської десятки».
Дніпровський півмарафон 5th Interpipe Dnipro Half Marathon Online став заключним з п’яти етапів бігової ліги Ukrainian Majors Running League 2020 Online, яка цьогоріч відбулася в онлайн-форматі. Бігуни, які пробігли усі п’ять заходів, здобудуть шосту медаль – фінішера Бігової Ліги. Нагадаємо, що на медалях Дніпровського півмарафону-2020 зобразили олімпійську чемпіонку Людмилу Шевцову.
За матеріалами Run Ukraine
Попередня статтяІрина Климець – про сезон-2020 та підготовку до олімпійського року
Наступна статтяОпубліковано проєкт календаря «Діамантової ліги»-2021