Ярослава Магучіх – про підготовку до олімпійського року і минулий сезон

355
Попри складний і незвичний рік стрибунка у висоту Ярослава Магучіх влітку-2020 зуміла показати результат 2,00 метри і разом зі ще однією українкою Юлією Левченко завершити сезон на першому рядку світового топ-листа сезону.
Ярослава Магучіх розповіла читачам сайту ФЛАУ про те, де і як готується до наступного сезону, та пригадала виступи у 2020 році.
«Дуже рада, що у 2020-му сезон бодай почався, хоча він і був дуже незвичним, – пригадує Магучіх. – Зазвичай я починаю виступати вже у травні, встигаю настрибатися і ввійти у форму. Цього року перші змагання були пізно, але я змогла злетіти на два метри. Мені 19 років, і у цьому віці мати такий результат дуже добре. А те, що потім показники дещо знизилися… Я ще молода, мені є над чим працювати і що вдосконалювати.
Після закінчення сезону не їздила на збори. У Дніпрі відбулася реконструкція спортивної школи, тому тренуємося вдома. Вже почали стрибати: поки що у кросівках, але готуємося. Зараз складно щось прогнозувати, та далі у наших планах збір у Португалії. Він має початися 22 листопада, проте відбудеться він чи ні, залежатиме від того, чи буде відкрита країна.
У зимовому сезоні виступатиму, але поки що немає жодної конкретики. Знаю лиш про плани на змагання зі стрибків у висоту у Банській Бистриці, у лютому. Щодо інших турнірів… Приміром, організатори першого етапу World Indoor Tour у Карлсруе минулого тижня лиш підтвердили дату його проведення. Тому про запрошення, з огляду на нестабільну ситуацію з коронвірусом у світі, говорити зарано.
До речі, я була учасницею форуму атлетів, який організовувала Європейська легка атлетика. Там саме розповідали про ситуацію у спорті, про кроки, які роблять для того, щоб усе налагодити і ми ввійшли у звичний режим. Сподіваюся і дуже хочу, щоб усе вдалося».
Фото (с)Дмитро Вакулка для ФЛАУ