Зі світу по нитці: найвище досягнення зі спортивної ходьби на 10000 метрів і повернення Юнгфляйш

292
Японець Ейкі Такахаші встановив найвище в історії досягнення зі спортивної ходьби на 10000 метрів (37.25,21 хв). Рекорди у цій дисципліні не фіксуються.
Попереднє досягнення – 37.53,09 хв – належало іспанцю Франціско Хав’єру Фернандесу і було встановлене у 2008 році. Швидше цього показника фінішував також Кокі Ікеда, який став другим (37.25,90), і Юта Кога, який був третім (37.35,00 хв).
***
Призерка чемпіонату Європи у приміщенні, французька багатоборка Солен Ндама переїхала тренуватися до свого колишнього наставника Лорана Мореші у Бордо.
***
Бронзова медалістка чемпіонату Європи зі стрибків у висоту Марі-Лоуренс Юнгфляйш, яка не змагалася з серпня 2019 року через проблеми з ахіллами, сказала, що знову готова до високих стрибків і планує виступати у зимовому сезоні. «Я вже почуваюся добре. Більше немає проблем з ахілловими сухожиллями і хочу нарешті показати те, що знову готова до боротьби на найвищому рівні», – зазначила Юнгфляйш.
***
Срібному медалісту чемпіонату світу з метання диска Федріку Дакресу прооперували зап’ястя. У ямайця вже є олімпійський норматив, проте коли він відновиться і зможе повернутися до тренувань, залишається питанням. «Почати метати Федрік зможе лише після відновлення. Коли це станеться, я не знаю. Час покаже. Лиш молюся за те, щоб це сталося якомога раніше, а не навпаки», – сказав його тренер Джуліан Робінсон.
***
Пішов з життя бронзовий медаліст чемпіонату світу-1991 з метання диска і фіналіст Олімпійських ігор у Барселоні Аттіла Хорват. Йому було 53 роки.
За матеріалами EMEnews, L’Equipe, Leichtathletik.de