Новини ФЛА Івано-Франківської області: легкоатлетичний манеж і фотоконкурс

520
На Івано-Франківщині продовжують розвивати легку атлетику, створюючи умови для занять нею. У підтрибунному приміщенні стадіону ІФНТУНГ ім. А. П. Гемби триває реконструкція легкоатлетичного манежу. Наразі укладене покриття доріжок і нанесена розмітка.
«Ми поступово рухаємося до сертифікації легкоатлетичного стадіону з зоною для розминки, – говорить президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко. – Навесні буде реконструкція ще кількох деталей, на які нам звернули увагу експерти ФЛАУ, після чого зможемо повноцінно завершити цей непростий, проте дуже важливий процес для якісного продовження розвитку легкої атлетики на Прикарпатті.
Мрії збуваються, якщо докласти зусиль. І якщо є така підтримка і розуміння, які ми отримуємо від керівництва університету та управління спорту Івано-Франківської ОДА».
***
Щоб привернути якомога більше уваги до легкої атлетики і залучити ширшу аудиторію, Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області оголосила конкурс на найцікавішу світлину з місця тренування серед членів ТФЛА. Конкурс триває до 30 листопада включно.
Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні надіслати світлини на сторінці ФЛАІФ у повідомленнях, після чого їх опублікують. Світлина, яка набере найбільшу кількість вподобайок, переможе.
Ім’я переможця або переможниці та приз для нього/неї оголосять 1 грудня.
За матеріалами ФЛА Івано-Франківської області
Попередня статтяПішов з життя Георгій Миронюк
Наступна статтяФЛАУ і ФЛА Туреччини обговорили перспективи подальшої співпраці