Іоланта Хропач: «Прагнемо вдихнути легкоатлетичне життя в НСК «Олімпійський»

1127

Коли легка атлетика повернеться на НСК «Олімпійський»? Це питання цікавить усіх вболівальників. Після реконструкції головної арени країни всеукраїнські змагання на ній майже не проводилися, а востаннє це сталося у 2017 році, коли у Києві відбувався чемпіонат України з естафетного бігу. Не часто «Олімпійський» використовували і для навчально-тренувальних зборів команди.

З питанням про те, які плани у ФЛАУ стосовно повернення легкої атлетики на «Олімпійський», ми звернулися до генеральної секретарки Легкої атлетики України Іоланти Хропач. 22 грудня вона провела переговори з директором арени Валентином Груздєвим і своїм професійним оком оглянула стадіон.

«Це головна арена країни, яка впродовж багатьох років існувала без легкої атлетики і була закритою для нас. Як би парадоксально це не звучало, людей, які після реконструкції відвідали її з екскурсіями, було більше, ніж атлетів, – говорить Іоланта Хропач. – Не секрет, що на сьогодні «Олімпійський» потребує бодай мінімального ремонту покриття. Але ми прагнемо до того, щоб вдихнути у нього нове життя.

У Києві, місті-мільйоннику, дефіцит легкоатлетичних арен. Такого не повинно бути. До того ж можливість тренуватися на такому стадіоні, як «Олімпійський», повинна привернути до нашого виду спорту увагу. Зокрема, увагу дітей. А це, у свою чергу, лиш сприятиме розвитку легкої атлетики.

З метою початку активної діяльності на «Олімпійському» ми разом з Валентином Миколайовичем (Груздєвим – прим.авт.) оглянули стадіон. Вже наступного року у Києві планується чемпіонат України з естафетного бігу. Ця подія, певною мірою, матиме символічний характер, адже саме цим турніром у 2017 році завершилася історія проведення на НСК змагань всеукраїнського рівня.

Ми також розглядаємо можливість проведення на НСК навчально-тренувальних зборів. І в олімпійський рік це набуває особливої актуальності з огляду на необхідність зібрати команду в одному місті – Києві. Адже саме тут відбувається й екіпірування, і всі урочистості, які вже стали традицією перед від’їздом на Олімпійські ігри».

Попередня статтяУ Києві стартувала Battle Mile Indoor League-2020/21
Наступна статтяВизначене місце проведення першого в історії чемпіонату світу з гірського бігу і трейлу