У Києві стартувала Battle Mile Indoor League-2020/21

1059

20 грудня у київському манежі ШВСМ на Березняках стартував другий за ліком Battle Mile, а якщо бути точними, то ціла ліга – Battle Mile Indoor League-2020/21.

Які нововведення були цього року, які команди стали найшвидшими та якими є амбіції організаторів, дізнавалася журналістка сайту «Жорстка атлетика» Ольга Яроцька.

На відміну від минулого року, відтепер Battle Mile складається з семи турів для Головні професійних команд і п’яти турів для аматорських. При цьому упродовж них бігові баттли відбуваються між усіма учасниками.

У рамках турів ліги – чотири змагальні дні, у кожен з яких команди мають по декілька баттлів. Після цього – чвертьфінали, півфінали і фінал. Призовий фонд для професійних команд – 800000 гривень.

Участь у баттлі беруть по вісім жіночих і чоловічих команд, або ж клубів, які носять назви міст – Донецьк, Черкаси, Львів, Київ, Одеса, Херсон, Дніпро та Харків.

Учасники можуть змагатися й індивідуально на дистанції 1609 метрів.

«Організація і систематизація – це зараз той етап, де ми перебуваємо. Ми собі поставили високу планку, тому зараз є моменти, які потребують доопрацювання, – говорить ідеолог і засновник Battle Mile Юрій Піднебесний. – У нас вже є сформована команда, яка повірила в цю ідею і долучилася до її реалізації. Наступного року в наших планах дві ліги і один міжнародний комерційний старт.

Найголовніше у спорті – азарт і емоція. Обидва компоненти у нас є. Третій – це видовищність. Ми шукаємо шляхи для того, щоб поєднати всі три. І хоч такі кроки швидко не робляться, картинка у нас уже є.

Наша мета – щоб про Battle Mile заговорили на світовому рівні. Коли це станеться, це буде нашим успіхом».

У перший змагальний день, 20 грудня, у рамках  Battle Mile Indoor League 2020/21 відбулися перші два тури серед професійних команд та перший тур серед команд-аматорів.

Турнірні таблиці професійних команд у змаганнях серед чоловіків очолили Донецьк і Черкаси, серед жінок – Київ, Львів і Харків.

У змаганнях жіночих аматорських команд найшвидшими у першому турі стали Kuzin Team, KMRC Бандитки та KMRC WOW. Серед чоловічих – Victory Team, ПУШПБ, KMRC Адреналін та Running Club Scientist.

«Наше завдання як профільного міністерства сприяти тому, щоб популяризувати у суспільстві масовий спорт. Такі проєкти, як Battle Mile, де люди бігають, змагаються та долучають до цього дітей, впливають на загальне здоров’я нації. Ми будемо це підтримувати і працюємо над тим, щоб такі приватні ініціативи тільки поширювались», – зазначив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

«Вперше беру участь у такому форматі змагань, – ділиться враженнями одна з найтитулованіших учасниць баттлу Анна Міщенко. – Перший забіг для мене видався цікавішим і швидшим, тому що попереду бігли швидкі джокери, яких можна було наздоганяти по дистанції. Також цікаво те, що не все залежить від однієї людини: тут працює командна, постійно потрібно контролювати темп, дивитися, потрібно набігати чи ні.

Формат двох забігів в один день непростий, важкувато зібратися з силами вже через три години, тим більше хочеться швидко бігти, плюс багато залежить від команди-суперниці. Але враження супер!»

Більше читайте на сайті «Жорстка атлетика».

Фото (с)Дмитро Вакулка

Попередня статтяЗі світу по нитці: коригування планів Мігамбо та рекорд Австралії з десятиборства
Наступна статтяІоланта Хропач: «Прагнемо вдихнути легкоатлетичне життя в НСК «Олімпійський»