Вячеслав Тиртишник: «Приємно, що в Удіне був український переможний дубль»

543

Ярослава Магучіх і Андрій Проценко відкрили міжнародний сезон перемогами на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту в Удіне (Італія). Магучіх виграла з результатом 2,00 метри, Проценко – 2,28.

Виступи атлетів прокоментував головний тренер збірної України з легкої атлетики, колишній стрибун у висоту Вячеслав Тиртишник.

«Приємно, що в Удіне був український переможний дубль. Це підтверджує статус України як висотної держави, – говорить Вячеслав Тиртишник. – Ярослава, як і на «Різдвяних стартах» у Києві, показала дуже впевнені стрибки. 2,03 метри хоч і не встояли, але на цій висоті у неї були блискучі перша і особливо друга спроби. Вона показала свій потенціал і готовність до особистих рекордів.

Для Андрія це був перший турнір сезону. У нього був досить серйозний суперник, фіналіст чемпіонату світу кубинець Луїс Зайяс. Андрій, як гросмейстер, не показував суперзапасів на низьких висотах, долаючи їх спокійно і в економрежимі. Натомість Зайяс, навпаки, стрибав з запасом. Але на 2,28 все змінилося. Від запасу Зайяса нічого не лишилося, натомість Проценко подолав їх у дуже хорошому стилі.

Було приємно, що вже на першому старті року Андрій поставив досить серйозну висоту – 2,32 метри – і в одній зі спроб був особливо близьким до успіху. Він показав високий рівень готовності і це додає оптимізму в олімпійський рік».