Два особисті рекорди українців в Остраві

1078

Чеська влада попри карантинні обмеження в країні дозволила провести основні зимові легкоатлетичні турніри, серед яких і змагання срібної серії World Athletics Indoor Tour в Остраві. Серед учасників були і п’ятеро українців.

Минулого року на змаганнях в Остраві Євген Гуцол встановив особистий рекорд з бігу на 800 метрів у приміщенні, подолавши їх за 1:47.81 хв. Але цього року Євгену вдалося поліпшити результат. Відтепер найкраще досягнення у кар’єрі у Гуцола дорівнює 1:47.66 хв, з якими він став шостим. Особисті рекорди встановила і вся перша трійка з британцем Джеймі Веббом на чолі (1:46.45 хв).

На дистанції 1500 метрів Україна була представлена як у чоловічому, так і в жіночому забігах. І Артем Алфімов, і Орися Дем’янюк наприкінці січня перемогли на командному чемпіонаті України. Дем’янюк в Остраві трималася всередині групі і, в результаті, фінішувала шостою. При цьому з сумського результату вона скинула майже 16 секунд – 4:17.79 хв. Перемогу прогнозовано відсвяткувала фаворитка забігу шведка Мераф Бахта (4:15.88 хв).

Артем Алфімов, як і Гуцол, встановив у Чехії особистий рекорд. Подолавши 1500 метрів за 3:44.03 хв, він фінішував дев’ятим. До цього його найкращим досягненням у приміщенні були 3:47.74 хв, показані минулого року в Сумах. Переможцем забігу в Остраві став угорець Іштван Сьогі (3:39.28 хв).

На командному чемпіонаті України в приміщенні Ерік Костриця переміг з бігу на 60 метрів  з результатом 6.72 с. Покажи він такий самий час в Остраві, і вийшов би до фіналу. Але в Чехії українець подолав дистанцію за 6.79 с і фінішував у своєму забігу п’ятим. Згідно з формулою виходу, до вирішального забігу напряму потрапляли по три перші з кожного. За часом Костриці добратися також не вдалося. У фіналі переміг британець Олівер Бромбі (6.65 с).

З українців в Остраві також виступав стрибун у довжину Ярослав Ісаченков, проте для нього змагання склалися не найкращим чином. Чотири з шести спроб були з заступами, а в обох результативних він приземлився на позначці 7.15 метрів і став з цим показником восьмим. Переміг чех Радек Юшка (7.90 м).

У змаганнях зі стрибків з жердиною українки участі не брали, але результат, показаний переможницею, заслуговує на увагу. Словенка Тіна Шутей залишила далеко позаду всіх суперниць і перемогла з новим рекордом змагань – 4.70 метрів.

Вся перша трійка штовхальників ядра відправила снаряд за 20-метрову позначку. Переможцем став чех Томаш Станек (20.94 м). Мостафа Амр Гассан з Єгипту (20.67 м) і Якуб Шишковськи з Польщі (20.05 м) посіли друге і третє місця відповідно.

Відзначимо також участь і перемогу у змаганнях з бігу на 400 метрів титулованого чеського спринтера Павела Маслака (46.22 с).

Всі результати змагань за посиланням: https://online.atletika.cz/vysledky/46797/60

Попередня статтяГолосування за найкращих легкоатлета і легкоатлетку січня в Україні
Наступна статтяПрезидент ФЛАУ Равіль Сафіуллін святкує День народження