Анна Рижикова: «Всі сили спрямовуємо на чемпіонат Європи в приміщенні»

839

Перемога на чемпіонаті України в приміщенні у фіналі з бігу на 400 метрів Анні Рижиковій далася не дуже легко, проте вона вкотре проявила свій професіоналізм і наполегливість, зуміла вийти в лідери і таки виграти золото. При цьому атлетка встановила особистий рекорд – 52.57 с.

«Рада, що біг був швидким. Всі дівчата добре готові, а конкуренція – це запорука високих результатів, – говорить Анна Рижикова. – Більшість з нас встановили особисті рекорди, а коли в олімпійський рік вдається підняти свої показники, це дуже добре.

Фінал склався не так, як я планувала, але виходити зі складних ситуацій взимку на 400 метрів теж треба вміти. На стадіоні ми всі біжимо по своїх доріжках, а тут потрібно вчасно зорієнтуватися, коли всі сходяться, і зайняти вигідну позицію, щоб тебе ніхто не штовхнув, щоб не зупинитися і в потрібний момент вийти вперед. У манежі це складно і ти не можеш наперед запланувати, як складеться твій біг.

Цієї зими міжнародних стартів на 400 метрів майже немає. Ми плануємо взяти участь у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщенні. Щоправда, поки не знаю, бігтиму естафету чи особистий вид – будемо говорити з тренером. А головний турнір сезону – це чемпіонат Європи в приміщенні, і всі сили спрямовуємо на нього».

Попередня статтяЯрослава Магучіх: «Коли немає, над чим працювати, кращого результаті годі чекати»
Наступна статтяЧемпіонат України в приміщенні: довгоочікувана висота, 8.07 від Мазура та інтригуючі 400 метрів