Олег Дорощук: «Конкуренція у дорослих змаганнях мотивує на вищі стрибки»

605

У фіналі зі стрибків у висоту Олег Дорощук встановив особистий рекорд (2.28 м), виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи в приміщенні і виграв срібло чемпіонату України в приміщенні. Переможцю змагань Андрію Проценку він поступився лише за спробами.

«Я встановив новий особистий рекорд, плюс виконав норматив на чемпіонат Європи в приміщенні, виграв молодіжний чемпіонат, став другим серед дорослих, тому враження лише позитивні. Особливо після командного чемпіонату, на якому я виступив не дуже вдало. Це мене підштовхнуло до того, щоб стрибати ще вище й виступити добре на наступних змаганнях, – говорить Олег Дорощук. – З тренером трохи підправили технічні моменти, які заважали стрибати, зокрема розбіг і саме відштовхування. Плюс додали багато фізичної підготовки.

Хороша конкуренція також позитивно вплинула. Порівняно з юніорськими змаганнями, в дорослих вона більша, що мотивує на вищі стрибки. Тому з дорослими мені більше подобається виступати.

Якщо я ввійду до команди на чемпіонат Європи в приміщенні, то моїм наступним завданням буде показати там хороший результат».