Олександр Малосілов – про титул чемпіона України з потрійного стрибка в приміщенні

905

Олександр Малосілов у другій спробі з потрійного стрибка показав найкращий результат нинішнього сезону (16.08 м), який забезпечив йому титул чемпіона України-2021 у приміщенні. Після виступу він поділився враженнями про змагання з читачами сайту ФЛАУ.

«Змагання для мене почалися добре. У першій спробі показав заліковий результат, у другій почав додавати. Третій стрибок теж був непоганим, але з заступом, – говорить Олександр Малосілов. – Хотілося більш гідного результату, хоча загалом я задоволений, адже переміг. Будемо рухатися далі, готуватися і поліпшувати особисті рекорди.

Зараз потрібно буде більше уваги приділити техніці стрибка, адже швидкості вистачає, а техніка трішки кульгає. Також треба більше стрибати з повного розбігу і частіше змагатися, а стартів якраз не вистачає. Хоча якщо порівняти з минулим роком, то зараз принаймні готуватися було легше, адже для нас, як для членів збірної, весь час були відчинені стадіони і манежі, ми могли їздити на збори. Влітку з цим було складніше.

Добре, що в Україні зараз відбуваються всі змагання. Якщо буде можливість взяти участь ще в якомусь турнірі, хотілося б пострибати там у своє задоволення, але при цьому піймати відчуття стрибка і по можливості поліпшити особистий рекорд. А так… Тиждень можна відпочити і потрібно буде починати підготовку до літнього сезону. Він починається вже в травні. Хочеться в ньому показувати високі результати і, по можливості, бути готовим відбиратися на Олімпійські ігри».

Попередня статтяАнна Касьянова: «Рада, що повеземо доньці дві золоті медалі»
Наступна статтяУ Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні