Орися Дем’янюк: «На норматив 4:17 я готова, але треба, щоб усе склалося»

1193

Орися Дем’янюк стала чемпіонкою України в приміщенні з бігу на 1500 метрів, проте результатом залишилася не дуже задоволена. 4:20.61 хв, показані нею, були нижчими від нормативу на чемпіонат Європи в приміщенні. Хоча атлетка намагається не засмучуватися, адже шанс показати виконати його ще буде. Та й за відчуттями Орися готова бігти 4:17.

– Мені не вдалося втримати темп у середині дистанції, – говорить Орися Дем’янюк. – Я бігла сама, знаючи, що за мною тримається Бурджу Субатан з Туреччини. Це трішки тиснуло психологічно: розуміла, що потрібно тримати темп і при цьому залишити сили для боротьби на фініші. Мабуть, це і стало сьогодні ключовим.

Орисю, чому ви не спробували побігти на норматив ще у півфіналі?

За норматив легше змагатися, коли на доріжці є компанія, дівчата допомагають одна одній або є пейсмейкер. Одним з таких стартів може стати чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. А щоб на нього потрапити, потрібно показувати високий результат у фіналі змагань, а не в забігу. Тому вирішили бігти на хороший результат у фіналі, відбиратися на «Балкани» і там боротися за норматив.

Стартів цієї зими не вистачає?

Їх і так не дуже багато, а з карантинними обмеженнями стало ще менше. Невизначеність трішки збиває, але маємо те, що маємо. Нещодавно я виступала в Остраві. Там мені трішки не вистачило до нормативу. Я була добре готова, там класний манеж, хороша компанія, але біг трохи не пішов тактично. Я, на відміну від інших, побігла за пейсом. Потім почалися перебудови по дистанції; вони забрали сили, яких не вистачило на фініші. Хоча вважаю, що на норматив 4:17 я готова, але треба, щоб усе склалося.

Попередня статтяУ Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні
Наступна статтяВікторія Ткачук: «Готувалися на естафету, при цьому не жертвуючи підготовкою до літа»