Олег Миронець: «Емоції взяли наді мною гору»

782
Фото (с) Alexander Hassenstein/Getty Images for European Athletics

Два протилежні забіги провів Олег Миронець на чемпіонаті Європи в приміщенні, який триває в Торуні. У першому колі він надзвичайно впевнено і грамотно подолав дистанцію і вийшов до півфіналу з бігу на 800 метрів. А от боротьба за вихід у фінал, на жаль, склалася інакше.

Після півфіналу Миронець не приховував свого невдоволення бігом. Розумів, що навіть якби не вдалося пробитися у фінал, міг показати високий результат, але натомість фінішував з часом 1:51.19 хв.

«Напевне, емоції взяли наді мною гору. Старт не був для мене важким. Я б навіть сказав, він був звичайним. Але мене затиснуло морально, і біг дуже не сподобався, – говорить Олег Миронець після фінішу. – Я планував бігти в середині групи, коли ми зійшлися на одну доріжку, але поляк мене відштовхнув (все було в рамках правил) і я опинився позаду групи. Було складно бігти морально, з кожним кроком це мене пригнічувало. Коли потрібно було прискорюватися і всі вже тікали, я ще, можна сказати, біг.

Сьогоднішній забіг не надто відрізнявся від учорашнього, навіть більшість суперників була з нього ж. Вчора я міг навіть виграти, але мені трішки забракло впевненості. Сьогодні потрібно було почати швидше і впевненіше, тоді все могло б бути інакше. Навіть якби не пройшов у фінал, показав би кращий результат і точно поборовся б.

Але це мій перший чемпіонат Європи, я зробив багато висновків для себе. Побачив, що можу боротися на вищому рівні, але потрібно себе налаштувати, нічого не боятися, йти вперед і боротися. Вдома ще все обговоримо з тренером. Зараз пандемія, але будемо намагатися шукати більше стартів. Зараз їх можна полічити на пальцях, і це могло зіграти свою роль.

Дякую всім, хто за мене вболівав. Дякую, Україно!»

Попередня статтяТорунь-2021, візитна картка української команди: день 3, вечірня програма
Наступна статтяМарина Бех-Романчук – чемпіонка Європи у приміщенні!!!