До уваги ЗМІ! Акредитація на Всесвітні естафети – Сілезія-2021

328
Фото (с)Валерій Білокрил

Розпочато акредитацію представників ЗМІ на Всесвітні естафети (1-2 травня, Сілезія, Польща).

Звертаємо увагу на те, що у зв’язку з пандемією COVID 19, акредитовані представники ЗМІ будуть зобов’язані дотримуватися медичного протоколу, одним з пунктів якого є обов’язкове тестування.

Акредитація триває як для журналістів і фотографів друкованих ЗМІ та Інтернет-видань, так і для представників ТБ і радіо.

Акредитація для журналістів (які пишуть) і фотографів друкованих ЗМІ та Інтернет-видань триває до 18 квітня 2021 року; реєстрація для проживання в офіційному готелі для медіа – до 16 квітня 2021 року.

Представники ЗМІ, які бажають отримати акредитацію для висвітлення Всесвітніх естафет-2021 з місця подій, повинні надіслати на електронну адресу media@uaf.org.ua лист на фірмовому бланку редакції з підписом головного редактора, в якому будуть вказані їхні ім’я та прізвище, контактні дані (електронна адреса й номер телефону), назва видання, яке вони представляють, а також гарантія того, що їм будуть відшкодовані або вони самі гарантують відшкодування всіх коштів, пов’язаних з проїздом, перебуванням і проживанням під час Всесвітніх естафет-2021.

У разі необхідності, ФЛАУ або Всесвітня легка атлетика можуть звернутися за додатковою інформацією. Звертаємо вашу увагу також на те, що остаточне рішення щодо надання акредитації ухвалює Всесвітня легка атлетика.