Новини з легкоатлетичної Сілезії, перенесення універсіади та намагання врятувати юнацький чемпіонат Європи

729

Трохи менше, аніж за місяць до старту чемпіонату світу з легкоатлетичних естафет голова оргкомітету змагань Якуб Хелстовкі відзначив позитивні зрушення. «Підготовка йде повним ходом. Попереду у нас ще кілька тижнів напруженої роботи… Я знаю, що спортсмени зголодніли до змагань. Я радий бачити, як вони проявляють величезний інтерес до нашої події в Хожуві, і я впевнений, що до приїзду перших команд ми будемо готові на 100 відсотків. Втім, до цього часу нам усім доведеться багато працювати,» – сказав Хелстовкі.

Тим часом лунають і перші прогнози від національних збірних. Так, після досить успішних виступів італійських спринтерів на чемпіонаті Європи у приміщенні, рекордсмен Італії з бігу на 100м серед чоловіків Філліпо Торту висловив надію, що нинішній квартет їхніх спринтерів здатен нинішнього року побити національний рекорд з естафетного бігу 4х100м. Зокрема, про плани на чемпіонат світу з легкоатлетичних естафет 22-річний фіналіст минулого чемпіонату світу сказав: «Наша мета – привезти додому пряму кваліфікацію на Олімпіаду в Токіо, але не забуваймо, що це буде лише наш перший крок. В 2021-ому ми хочемо встановити новий національний рекорд і вибігти з 38 секунд. Нашій команді це цілком по силах.»

***

Оргкомітет Суперліги командного чемпіонату Європи, який також відбудеться в польській Сілезії 29-30 травня, оголосив про початок набору волонтерів для надання допомоги з проведення змагань. Організатори потребуватимуть близько 350 волонтерів, котрі будуть задіяні в усіх сферах турніру, включаючи транспорт, акредитацію, логістику, а також засоби масової інформації та маркетинг. Набір починається 1 квітня і триватиме до 9 травня.

***

За повідомленнями агенції АР, всесвітня універсіада, яка була запланована для проведення нинішнього літа у китайському місці Ченджу, перенесена на 2022 рік. Дати змагань будуть оголошені додатково.

***

Федерація легкої атлетики Австрії ініціювала діяльність щодо пошуку нового міста-господаря для проведення чемпіонату Європи 2021 у юнацькій віковій категорії після оголошення про відміну змагань у Рієті. Президент австрійської федерації та член Ради ЄА Соня Шпендельхофер попросила тимчасового виконуючого президента ЄА Доброміра Карамарінова зв’язатися з усіма національними федераціями Старого Світу, аби спробувати знайти нове місце для проведення змагань.

Попередня статтяРатифіковано світові рекорди
Наступна статтяЗі світу по нитці: Гамбурзькій місії бути, Бекеле може залишитися без Токіо, Обірі дебютує на півмарафоні та інше