Дайджест легкоатлетичних новин України

827

Часто тренери стають для спортсменів другими батьками, а дружба й повага між ними залишаються на все життя. Скороход Василь Куцміда був серед претендентів на участь в Олімпійських іграх-1996. І хоч досягти мети й витупити в Атланті в силу життєвих обставин йому не вдалося, він до сьогодні залишається вдячним своєму наставникові Євгену Єрузелю.

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці Куцміда за невтомну тренерську працю подарував Євгену Івановичу автомобіль.

«Не можу передати радості свого батька, для якого цей жест подяки виявився оцінкою істини того шляху й тих сумнівів, злетів і падінь, вибору і відповідальності, які довелося щоденно проживати у своїй роботі й розвитку особистості. Це відповідь на питання, які він ставить собі все життя. Чи правильно я вчиняю? Чи правильний мій шлях? Чи правильні рішення я приймаю, виховуючи своїх спортсменів? І в це свято, отримуючи цей дарунок, він може собі на них відповісти!», – зазначила донька Євгена Єрузеля.

А сам Євген Іванович додає: «Я робив лиш те, що від мене залежало і давало можливість змінити якість життя тим, хто цього потребував!»

***

Кореспонденти «Вінницької Арени» підготували сюжет про підготовку багатоборців Вадима Адамчука й Богдана Колесника.

***

9 травня в Ужгороді відбудеться традиційний Гран-прі «Стрибки під музику» на призи Ігоря Тер-Ованесяна.

Цього року формат змагань буде змінений: вісім найкращих стрибунок у довжину змагатимуться проти восьми найсильніших стрибунів у довжину. Вони стрибатимуть одночасно й в одному секторі.

Призовий фонд поки що не оголошується, але організатори запевняють, що такий буде.

А тим часом розпочалася реєстрація учасників. Детальніша інформація за телефоном: +380 509773619

***

Один з найкращих стадіонів Івано-Франківська – стадіон Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – відтепер доступний для всіх мешканців міста. Потренуватися вони зможуть з 7:00 до 9:00.

Щоб скористатися можливістю безперешкодного доступу до спортивного об’єкту, необхідно заповнити форму участі, визначену адміністрацією спорткомплексу ім. Гемби (https://bit.ly/39J2630), й принести в роздрукованому вигляді разом з документом, який засвідчує особу.

***

Канал «Дистанційне навчання з фізичної культури і спорту» продовжує серію теоретичних відеоінструкцій. Кандидат педагогічних наук, викладач-методист Ігор Шостак підготував відеоінструкцію на тему «Історія розвитку легкої атлетики». Переглянути її можна за поиланням: https://www.youtube.com/watch?v=8mJx363A978

За матеріалами ТФЛА

Попередня статтяЗі світу по нитці: токійський марафон лише за нормативами, NN місію врятовано, плани зірок, другий після Болта та інше
Наступна статтяПішов з життя Володимир Ірхін