У Києві розіграли медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні

751
Фото зі сторінки Світлани Сорочук у соціальних мережах

10-11 квітня Київ приймав чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Участь у змаганнях взяли 158 атлетів і атлеток з 16 регіонів України. Були серед них і переможці та призери чемпіонатів світу і Європи у категорії «Мастерз».

Одними з найвідоміших і найтитулованіших учасниць чемпіонату стали метальниці Світлана Сорочук, Наталія Росецька й Ірина Зозуля.

Світлана Сорочук змагалася у віковій категорії Ж50. У секторі для штовхання ядра (3 кг) вона показала результат 13.19 м. Крім того відправила вагу (7.26 кг) на 10.10 м і метнула кілограмовий диск на 40.90 м.

Наталія Росецька (Ж55) метнула диск (1 кг) на 30.50 м, молот (3 кг) на 30.46 м і штовхнула ядро (3 кг) на 9.95м.

Ірина Зозуля виступає у віковій категорії Ж65. З метання диска (1 кг) вона показала результат 23.80 м, з метання 3-кілограмового молота – 31.30 м, а з метання ваги (5.45 кг) – 13.26 м.

З усіма результатами чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні можна ознайомитися ТУТ.