127 команд з 37 країн – опубліковано списки учасників Всесвітніх естафет-2021

790
Фото (с)Streeter Lecka/Getty Images for IAAF

127 команд з 37 країн візьмуть участь у Всесвітніх естафетах-2021 у Сілезії. Про це повідомляється на офіційному сайті Всесвітньої легкої атлетики.

Україну представлятиме чоловіча естафетна команда 4х100 метрів. Нагадаємо, саме на перших в історії Всесвітніх естафетах, які відбувалися на Багамах у 2014 році, українці повторили рекорд України (38.53 c). З тієї команди в Сілезії виступлять двоє – Сергій Смелик і Еміль Ібрагімов. Також до команди ввійшли Станіслав Коваленко, Кирило Приходько й Ерік Костриця.

Всього на чоловічу естафету 4х100 метрів заявлено команди з 22 країн. Серед учасників – чемпіон Африки, фіналіст Олімпійських ігор і чемпіонатів світу з бігу на 100 метрів Акані Сімбіне. У складі четвірки з ПАР він також був п’ятим на чемпіонаті світу-2019 в Досі.

У складі збірної Ямайки заявлений олімпійських чемпіон, дворазовий чемпіон світу (4х100), колишній рекордсмен світу з бігу на 100 метрів Асафа Пауелл. Серед учасників також його титуловані колеги Неста Картер і Джуліан Форте.

За команду Франції бігтимуть дворазовий призер Олімпійських ігор, чотириразовий чемпіон Європи Крістоф Леметр і срібний призер чемпіонату Європи Майкл-Меба Зезе.

Сильні учасники й у складі турецької команди. Серед них чемпіон світу і Європи Раміль Гулієв, призер чемпіонатів Європи просто неба й у приміщенні Емре Зафер Барнес і триразовий призер чемпіонатів Європи Жак Алі Харві.

Ознайомитися зі складами всіх команд можна ТУТ.

Попередня статтяРозпочато акредитацію медіа на чемпіонат ABAF з марафону й Kyiv Euro Marathon
Наступна статтяОпубліковано заявку команд на чемпіонат ABAF з марафону