Плюс чотири олімпійські нормативи від українських метальників у Кишиневі

992

Минулого вік-енду Кишинів приймав відкритий чемпіонат Молдови з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли й кілька українських атлетів. Зі столиці Молдови вони повернулися з чотирма олімпійськими нормативами.

Штовхальник ядра Ігор Мусієнко цього року вже наблизився до олімпійського нормативу, встановивши особистий рекорд. Небезпідставно від нього чекали на прогрес у результатах упродовж сезону, й уже на відкритому чемпіонаті Молдови йому вдалося вперше у кар’єрі відправити ядро за 21 метр, перемогти й виконати норматив у Токіо – 21.15 м.

Ще один олімпійський норматив і перемога на рахунку штовхальниці ядра Ольги Голодної – 18.56 м. За 18-метрову позначку Ольга востаннє штовхала в 2017 році. Більше того, результат, показаний у Кишиневі, став другим у кар’єрі Голодної. Її особистим рекордом наразі залишаються 18.72 метри.

Олімпійський норматив також у активі Наталії Семенової. У другій спробі вона метнула диск на 63.63 м, які до того ж забезпечили їй перемогу в змаганнях. Цей результат став найкращим для Наталі, починаючи з 2017 року.

Ціла низка спроб Сергія Перевознікова в секторі для метання молота була за 74-позначку. Українець почав змагання з 75.80 метрів, а в найкращій спробі відправив молот на позначку нового особистого рекорду – 77.60 м. Тим самим Перевозніков виконав олімпійський норматив і посів третє місце. Переміг фіналіст чемпіонату світу й Олімпійських ігор Сєргєй Маргієв з Молдови (78.21 м).

У змаганнях жінок Альона Шуть стала третьою з метання молота (70.41 м). Ганна Гацько виграла змагання з метання списа (60.11 м). Оксана Шкурат не фінішувала на дистанції 100 метрів з бар’єрами.

Попередня статтяІІІ етап Кубку України з метань: повернення Ірини Климець і впевнена перемога Гліба Піскунова
Наступна статтяМихайло Гаврилюк виконав олімпійський норматив на Універсіаді України