Перемога й особистий рекорд Вікторії Ткачук у Женеві

491
Фото (c)Beat Freihofer, Swiss Athletics

Вікторія Ткачук продовжила переможну серію змаганнями серії World Athletics Continental Tour Bronze в Женеві. Українка здобула третю поспіль перемогу з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

На двох попередніх турнірах, в Італії і Чехії, у Ткачук майже не було конкуренції. Вона вигравала по дві й більше секунд у своїх найближчих переслідувачок, та попри це Вікторія зуміла виконати олімпійський норматив.

У Женеві Ткачук зуміла скинути понад три десяті секунди з особистого рекорду й перемогти з результатом 54.60 с. Бельгійка Полін Кукюйт, яка фінішувала другою, пробігла 400 метрів з бар’єрами за 54.95 с (РВ).

Змагання серед чоловіків на дистанції 400 метрів з бар’єрами виграв естонець Размус Мягі (48.49 с). «Гладку» 400-метрівку найшвидше пробігла голландка Ліке Клавер з повторенням особистого рекорду (50.98 с).

У секторі для метання диска з рекордом змагань перемогла одна з лідерок «Діамантової ліги»-2021 кубинка Деня Кабальєро (60.25 м).

Швейцарка Муджинга Камбунджі була першою на дистанції 100 метрів (11.07 с) і на п’ять сотих секунди випередила співвітчизницю Саломе Кора.