Хто виконав олімпійські нормативи (станом на 17 червня 2021 року)

605

18-20 червня в Луцьку відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики. Напередодні старту нагадуємо вам, хто на сьогодні виконав олімпійські нормативи.

З умовами відбору на Олімпійські ігри ви можете ознайомитися ТУТ.

Нагадуємо, що цього року на Олімпійські ігри можна буде потрапити також за світовим рейтингом. Хто які місця в ньому посідає на даний момент, можна подивитися ТУТ.

Також нагадуємо, що жіноча естафетна команда 4х400 метрів виграла олімпійську ліцензію, посівши шосте місце на чемпіонаті світу (6 жовтня 2019, Доха, Катар).

Хто виконав олімпійські нормативи (станом на 17 червня 2021 року)

  Прізвище й ім’я Дисципліна Олімпійський норматив Найкращий результат у період олімп. кваліфікації Де і коли показаний результат
ЖІНКИ
1 Ляхова Ольга 800 м 1:59.50 1:59:13 24 серпня 2019, Париж (Франція)
2 Рижикова Анна 400 м з/б 55.40 54.19 10 червня 2021, Флоренція (Італія)
3 Ткачук Вікторія 54.60 12 червня 2021, Женева (Швейцарія)
4 Магучіх Ярослава стрибки у висоту 1.96 2.06 і 2 лютого 2021, Банська Бистриця (Словаччина)
5 Левченко Юлія 2.02 10 вересня 2019, Мінськ (Білорусь)
6 Геращенко Ірина 1.99 9 червня 2019, Релінген (Німеччина)
7 Бех-Романчук Марина стрибки в довжину 6.82 6.96і 8 лютого 2020, Торунь (Польща)
8 Саладуха Ольга потрійний стрибок 14.32 14.52 5 жовтня 2019, Доха (Катар)
9 Голодна Ольга штовхання ядра 18.50 18.56 30 травня 2021, Кишинів (Молдова)
10 Климець Ірина метання молота 72.50 73.56 28 вересня 2019, Доха (Катар)
11 Новожилова Ірина 72.61 1 лютого 2020, Кишинів (Молдова)
12 Сахарук Марія с/х 20 км 1:31:00 1:28:47 6 березня 2021, Анталія (Туреччина)
13 Шевчук Ганна 1:29:09 20 березня 2021, Луцьк (Україна)
14 Собчук Олена 1:29:12 16 лютого 2020, Анталія (Туреччина)
15 Оляновська Людмила 1:29:13 14 березня 2020, Івано-Франківськ (Україна)
16 Лосєва (Кашина) Інна 1:29:30 6 квітня 2019, Ріу-Майор (Португалія)
17 Боровська Надія 1:29:57 16 лютого 2020, Анталія (Туреччина)
18 Михайлова Дар’я марафон 2:29:30 2:27:29 4 жовтня 2020, Лондон (Велика Британія)
19 Скрипак Ольга 2:27:58 27 жовтня 2019, Любляна (Словенія)
20 Прокоф’єва Євгенія 2:28:06 6 жовтня 2019, Біла Церква (Україна)
21 Калюжна Вікторія 2:27:05 18 квітня 2021, Дебно (Польща)
ЧОЛОВІКИ
1 Проценко Андрій стрибки у висоту 2.33 2.34 і 17 лютого 2021, Торунь (Польща)
2 Піскунов Гліб метання молота 77.50 77.72 6 лютого 2021, Кишинів (Молдова)
3 Кохан Михайло 77.62 14 лютого 2020, Мукачево (Україна)
4 Гаврилюк Михайло 77.82 29 травня 2021, Івано-Франківськ (Україна)
4 Забуженко Едуард с/х 20 км 1:21:00 1:19:29 6 березня 2021, Анталія (Туреччина)
5 Лосєв Іван 1:20:46 6 березня 2021, Анталія (Туреччина)
6 Закальницький Мар’ян с/х 50 км 3:50:00 3:46:28 6 березня 2021, Анталія (Туреччина)
7 Банзерук Іван 3:48:40 19 травня 2019, Алітус (Литва)
8 Городиський
Богдан-Іван
марафон 2:11:30 2:10:52 6 жовтня 2019, Біла Церква (Україна)
9 Нижник Микола 2:11:12 6 жовтня 2019, Біла Церква (Україна)
10 Сітковський Олександр 2:11:25 3 листопада 2019, Пекін (Китай)

 

*В таблиці не вказані нормативи атлетів, які дискваліфіковані і чий термін дискваліфікації спливає після Олімпійських ігор.

**Таблиця складена на основі результатів, вказаних на офіційному сайті Всесвітньої легкої атлетики. Результати Наталії Семенової (метання диска), Сергія Перевознікова (метання молота) й Ігоря Мусієнка (штовхання ядра), показані 30 травня в Кишиневі, будуть додані до таблиці, якщо їх повернуть на сайт Всесвітньої легкої атлетики.

***У разі виконання нормативів українськими легкоатлетами/-ками таблиця буде оновлюватися і публікуватися на сайті ФЛАУ.