Голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку травня

687

Розпочато голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку травня в Україні. На це звання претендують:

Чоловіки

Іван Банзерук – посів 11-те місце на дистанції 50 км на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби й виграв бронзу в командних змаганнях (3:53:51 год).

Едуард Забуженко – посів дев’яте місце на дистанції 20 км на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби (1:20:43 год).

Андрій Проценко – посів третє місце зі стрибків у висоту на етапі «Діамантової ліги» в Досі (2.27 м).

Жінки

Ірина Геращенковиграла змагання зі стрибків у висоту на командному чемпіонаті України (1.96 м) та на міжнародному турнірі в Дессау (1.92 м).

Анна Рижикова – перемогла на командному чемпіонаті України (55.25 c) та посіла друге місце на міжнародних змаганнях в Остраві (55.09 c) з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Олена Собчук – посіла шосте місце на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби на 20 км (1:29:54 год) і виграла срібло в командних змаганнях.

Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.

Попередня статтяСвітлана Жульжик – про юніорський чемпіонат ABAF, плани на сезон і чемпіонат України
Наступна статтяХто виконав олімпійські нормативи (станом на 17 червня 2021 року)