Юніорський чемпіонат України: перші чемпіони й грошові призи

1078
Фото (с)Микола Мартинюк

29 червня в Луцьку почався юніорський чемпіонат України з легкої атлетики. В ранковій програмі першого дня змагань розіграли п’ять комплектів нагород. Крім дипломів і медалей перші трійки в індивідуальних дисциплінах цього року також отримають грошові призи від легкоатлетичного клубу «Легонькових».

«Вкотре мені приємно говорити про те, що в українській легкій атлетиці є такі люди, як Дмитро Легоньков, яким небайдужа доля нашого виду й спортсменів. Дмитро і клуб «Легонькових» прагнуть підтримати атлетів на всіх рівнях, – розповідає головний тренер з видів витривалості Сергій Романчук. – На юніорському чемпіонаті України призовий фонд становить 45600 гривень. Переможці й переможниці в індивідуальних дисциплінах отримають по 600 гривень, срібні медалісти й медалістки – по 400, а бронзові – по 200».

Першою чемпіонкою України-2021 серед юніорок стала Валерія Шоломіцька. Вихованка Олени й Валентини Борисюк підтвердила статус фаворитки змагань і впевнено перемогла зі спортивної ходьби на 10000 метрів (47:49.56 хв). Юлія Луцька (53:23.21 хв) і Софія Криловецька (54:43.50 хв) виграли срібну й бронзову медалі.

Софія Ромасюк (14.04 м) й Іван Тімолаєв (14.84 м) стали чемпіонами України зі штовхання ядра, а Валентина Косів (55.64 м) і Олексій Яценко (65.16 м, особистий рекорд) – з метання молота.

Слідкувати за результатами в режимі онлайн можна ТУТ.

Попередня статтяKyiv Athletic Festival: свято спорту, останній шанс на Токіо та майстер-класи від зірок
Наступна статтяТокіо-2020: світові рекорди й сенсації американського відбору