Ярослава Магучіх – про виступ на чемпіонаті Європи U23

651
Фото (с)Євген Пронін

Українка Ярослава Магучіх, вигравши золото зі стрибків у висоту з рекордом молодіжних чемпіонатів Європи, поділилася враженнями з організаторами змагань.

«Я дуже люблю Таллінн і дійсно хотіла тут виступити. В столиці Естонії у мене був тренувальний збір узимку, – говорить Ярослава Магучіх організаторам. – У травні, у зв’язку з підготовкою до Олімпійських ігор, ми вирішили пропускати молодіжний чемпіонат Європи. Але згодом, зрозумівши, що у мене лише два старти до Токіо, передумали.

Це був хороший вечір, всі висоти я долала з першої спроби. Це хороший знак, і це було добре також з технічної точки зору. Далі вирішила не стрибати, адже основна мета – Олімпійські ігри. Але я знаю, що спроба на 2.00 метри була дуже хорошою. Дуже вдячна тренерці, Тетяні Степановій, за це, адже вона весь час мене підтримувала.

Я хочу насолоджуватися кожним турніром. Якщо це не вдається, не буде й хороших стрибків. У Таллінні була приємна атмосфера й відповідні відчуття. В Токіо я хочу стрибати вище, ніж 2.05, 2.07… Я хочу стрибнути на світовий рекорд».

Попередня статтяХто з українців виступить у заключний день чемпіонату Європи U23
Наступна статтяМаксим Ваняікін – у вісімці найсильніших з потрійного стрибка на чемпіонаті Європи U23