Максим Ваняікін – у вісімці найсильніших з потрійного стрибка на чемпіонаті Європи U23

162
Максим Ваняікін / Фото (с)Вячеслав Тиртишник

У ранковій програмі заключного дня молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики чоловіки розіграли медалі з потрійного стрибка. Максим Ваняікін виконав лише один вдалий стрибок. У третій спробі він приземлився на позначці 15.82 метри й посів з ним сьоме місце.

Артем Коноваленко минулий рік пропускав через травму. В зимовому сезоні встановив особистий рекорд, зміг подолати кваліфікацію з потрійного стрибка на молодіжному чемпіонаті Європи, але у фіналі три перші спроби атлета були з заступами й він не зумів ввійти до першої вісімки, яка продовжила боротьбу за медалі.

Чемпіоном Європи U23 з потрійного стрибка став італієць Андреа Даллавалле (17.05 м).

Чоловіча естафетна команда 4х100 метрів у складі Еріка Костриці, Андрія Васильєва, Кирила Приходька й Василя Макуха фінішувала другою в забігу й напряму кваліфікувалася до фіналу, який відбудеться сьогодні. Час українців – 39.63 с.

На жаль, ще трьом українським естафетним командам не вдалося подолати перше коло.

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів в складі Олени Радюк-Кючюк, Тетяни Безшийко, Марії Буряк і Мар’яни Шостак посіла п’яте місце у своєму забігу (3:37.00 хв).

Нікіта Родченков, Ярослав Демченко, Микита Барабанов і Олександр Погорілко також були п’ятими в забігу (3:07.87 хв), що не дозволило вийти до фіналу чоловічої естафети 4х400 метрів.

Жіноча естафетна команда в складі Ірини Панаріної, Єви Подгородецької, Вікторії Ратнікової і Анастасії Осокіної посіла в забігу сьоме місце (45.33 с).