Визначені найкращі легкоатлети червня в Україні

233
Фото (с)Boris Pavlikovsky from Pexels

При  виборі найкращих легкоатлета й легкоатлетки місяця неодноразово претенденти на це звання йшли в голосуванні настільки рівно, що для їхнього визначення доводилося застосовувати додаткові показники. Проте цього разу за Ярославу Магучіх і Анну Рижикову проголосували настільки рівно, що навіть за додатковими показниками виділити одну переможницю не вдалося. Інколи на змаганнях трапляється так, що на одну сходинку п’єдесталу піднімаються по двоє. Вперше таке сталося і в голосуванні ФЛАУ.

Тож за підсумками червня найкращими легкоатлетками України стали Ярослава Магучіх і Анна Рижикова, а найкращим легкоатлетом обрали Михайла Кохана.

В червні Ярослава Магучіх виграла «Меморіал Віталія Лонського» з другим результатом сезону в світі зі стрибків у висоту (2.01 м) і стала чемпіонкою України зі стрибків у висоту (2.00 м).

Анна Рижикова стала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами на етапі «Діамантової ліги» у Флоренції з особистим рекордом (54.19 с), а також чемпіонкою України з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (51.21 с).

Михайло Кохан посів другі місця з метання молота на змаганнях у Шаморині (77.56) і Татабаньї (77.00 м), виграв чемпіонат України (78.61 м), був третім на «Меморіалі Януша Кусочинського» у Хожуві (78.57 м) і «Меморіалі Ірени Шевінської» у Бидгощі (79.96 м, особистий рекорд).

Нагадаємо, що голосування відбувається в трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада ФЛАУ) і вболівальників. Кожна категорія голосів враховується як третина від усіх голосів.