Анна Костенко – у вісімці найсильніших з потрійного стрибка на чемпіонаті Європи U20

1290
Фото (с)Raul Mee

У другий день юніорського чемпіонату Європи, який триває у Таллінні, семиборки розіграли медалі. Чемпіонкою з найкращим результатом юніорського сезону в світі стала фінка Сага Ваннінен (6271 очко). Українки Валерія Мухоброд і Анісія Лочман посіли 11-те й 16-те місця відповідно.

Мухоброд у другий день стрибнула в довжину на 5.78 м, метнула спис на 37.25 м і пробігла 800 метрів за 2:18.72 хв. За сумою семи видів вона набрала 5419 очок.

Лочман, яка лише перший сезон змагається з семиборства, завершила чемпіонат з сумою 5272 очка. По видам у другий день вона показала такі результати: довжина – 5.81 м (особистий рекорд), спис – 28.94 м, 800 метрів – 2:26.32 хв (особистий рекорд).

Фото (с)Marko Mumm

Анна Костенко ввійшла до вісімки найсильніших з потрійного стрибка. В найкращій зі спроб вона приземлилася на позначці 13.07 м. Власне, з шести спроб Костенко результативною була лише перша, але цього вистачило для того, щоб стати сьомою.

Світлана Жульжик виграла свій забіг, показала найкращий результат за підсумком обох півфіналів і з першого місця вийшла до фіналу з бігу на 800 метрів (2:05.39 хв).

Нікіта Строгалєв й Олександр Онуфрієв з результатом 5.10 м пробилися до фіналу зі стрибків з жердиною. Для Строгалєва цей результат став повторенням особистого рекорду.

Вероніка Крамаренко й Марія Алєйнікова подолали 1.74 м, чого не вистачило для виходу у фінал зі стрибків у висоту. Юлія Шатохіна (53.13 м) й Валентина Косів (53.51 м) не змогли пройти кваліфікацію з метання молота.

У першому колі з бігу на 100 метрів з бар’єрами швейцарка Дітаджі Камбунджі повторила рекорд чемпіонатів, який належав українці Олені Красовській (13.09 с), а у півфіналі побила його (13.01 с). Кристина Юрчук не змогла вийти до півфіналу, фінішувавши в забігу п’ятою і показавши час 14.21 с.

Ростислав Голубович подолав 400 метрів з бар’єрами за 53.65 с. Він 22-й. Боротьбу у півфіналі продовжать 16 атлетів.