Ярослава Магучіх – бронзова медалістка Олімпійських ігор

1545

Ярослава Магучіх принесла Україні першу медаль Олімпійських ігор-2020. Як і п’ять років тому в Ріо-2016, так і в Токіо-2020 нагороди завоювали в секторі для стрибків у висоту. Тоді це зробив Богдан Бондаренко, зараз – Ярослава Магучіх. Тоді четвертим став Андрій Проценко, зараз – Ірина Геращенко. А Юлія Левченко замкнула вісімку найсильніших.

Ярослава Магучіх виграла бронзову медаль з результатом 2.00 метри. Після невдалої спроби на 2.02 і після того, як її подолали Марія Ласіцкене й австралійка Ніколь МакДермотт, вихованка Тетяни Степанової перенесла два стрибки на 2.04, але планка не встояла. Вона третя. МакДермотт зі сріблом (2.02 м), а Ласіцкене з золотом (2.04 м).

«Нервувала, й досить сильно, але зібралася й маю бронзу. Це круто! Це мої перші дорослі Олімпійські ігри. Щаслива, що я тут і є медаль», – сказала Ярослава Магучіх в коментарі UA Перший.

Ірина Геращенко до висоти 2.00 метри трималася в першій трійці. Більше того, друга спроба була настільки близькою до успіху!.. Але поки що встановити особистий рекорд їй не вдалося. Вона четверта (1.98 м).

«Подолати два метри, напевно, завадило сильне бажання. У мене ще є старти. Гадаю, все вдасться, – сказала Ірина Геращенко в інтерв’ю UA Перший. – Вдячна всім за те, що вболівали. Прошу вибачення в усіх, хто витратив нерви, підтримуючи мене. Сьогодні дерев’яна медаль, але їй я також рада. Хоча й прикро водночас – значить, дівчата були сильніші».

У Юлії Левченко, яка як і Геращенко тренується в Ірини Пустовойт, був надзвичайно складний рік, але попри це вона зуміла не просто потрапити на Олімпійські ігри, а й увійти до фіналу та стати в ньому восьмою, показавши найкращий результат нинішнього сезону – 1.96 м.

«Це був складний сезон. Дуже щаслива, що опинилася на Олімпійських іграх. На мене ніхто не тиснув, я отримувала задоволення від змагань. І хоч рік був жахливий, робила все, що могла, працювала з повною віддачею, але так склалося по сезону, що не змогла реалізувати все, що напрацювала», – розповіла Юлія Левченко після виступу UA Перший.

Попередня статтяЗ Токіо в Саппоро: спекотні старти скороходів і марафонок
Наступна статтяУкраїна в Токіо-2020: 36-ті в медальній таблиці і в ТОП-15 за місцями у фіналі