Бронзова медалістка Олімпійських ігор-2020 Ярослава Магучіх повернулася до України

1444

Бронзова медалістка Олімпійських ігор-2020, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх і її тренерка Тетяна Степанова повернулися до України. Вони прилетіли в складі групи, в якій також були фіналістки Ігор у Токіо Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Анна Рижикова й Вікторія Ткачук.

По прильоту в терміналі D аеропорту «Бориспіль» відбулося традиційне спілкування медалістів і медалісток Олімпійських ігор з журналістами.

«На міжнародному рівні я представляю Україну з 2017 року й пишаюся, коли мені вдається зробити так, щоб піднімався прапор нашої країни. І ця нагорода для мене дуже важлива, – говорить Магучіх, тримаючи в руках олімпійську бронзу. – Змагання були складніші ніж зазвичай: як емоційно, так і фізично. На це були свої причини. Й для мене ця медаль золота».

Чому так, представникам ЗМІ пояснила Тетяна Степанова. Виявляється, незадовго до Олімпійських ігор Магучіх підвернула ногу й впродовж десяти днів взагалі не могла тренуватися, а її виступ був під питанням. Проте українка зуміла не лише вийти в сектор, а ще й принести нашій країні єдину медаль з легкої атлетики в Токіо-2020.

Щодо фото, на якому Ярослава Магучіх вітає Марію Ласіцкене з перемогою, вона сказала: «Після змагань ми всі за олімпійською традицією привітали одна одну з перемогою. Тут не було політичного підґрунтя, і тим паче я не хочу заперечувати, що йде війна між Україною і Російською Федерацією. Я шаную воїнів, які борються за Україну й за те, щоб ми могли виступати на міжнародній арені.

Я дякую усім людям, які мене підтримували, які розуміють мене. І хочу подякувати людям, які мене критикують, оскільки це теж досвід для мене, який зробить мене сильнішою.

Я й далі виступатиму й робитиму все для того, щоб наш прапор завжди піднімався й Україну впізнавали на міжнародній арені».

Попередня статтяРозпочалося голосування за найкращих легкоатлета й легкоатлетку липня в Україні
Наступна статтяВизначені імена найкращих легкоатлетів липня